SOS välistelefoni IP65 hädaabitelefonid
Kõneboks, mis sobib kasutamiseks maanteede ääres, kasutatakse seda sageli ülikoolide ja kolledžite ülikoolilinnakutes, tänavatel, avalikul väljakul,{0}}autoparkides, politseijaoskondades, väljaspool hooneid, kaubanduskeskustes, tööstuspiirkondades ja kaugemates piirkondades.
Kirjeldus
╡Toote kirjeldus╞
SOS välistelefoni IP65 hädaabitelefonid
Kõneboks, mis sobib kasutamiseks maanteedel, välja arvatud see, et seda kasutatakse sageliÜlikooli ja kolledži ülikoolilinnakud, Tänavad, avalik väljak,{0}}autopargid, politseijaoskonnad, välishooned, kaubanduskeskused, tööstuspiirkonnad ja kauged piirkonnad.
Kaabli sissepääs on telefoni tagaküljel, et vältida kunstlikke kahjustusi, samal ajal kui klahvistik onIlmastiku- ja vandaalikindel.
| Korpuse materjal | SUS304 Roostevabast terasest paneel ja CRS korpus |
| Telefoni materjalal | Telefonitoru pole |
| Klaviatuur | Klaviatuur puudub |
| Konksu lüliti | Konkslülitit pole |
| Vajutusnupp | Roostevabast terasest nupp |
| Temperatuur | Töökorras: -30 kraadi kuni +65 kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP65 esipaneeli jaoks |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 80 dBA 1 meetri kõrgusel |
| M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF kasutusel üle 50 000 tunni |
| Kaal | Olenevalt valikust kuni 3 kg |

╡Tehniline kirjeldus╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid


| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -25 kraadi kuni +70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -25 kraadi kuni +85 kraadi |
╡Omadused╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid
✔ Tugev korpus, valmistatud külmvaltsitud terasest
✔ Vandaalikindel metallist nupp
✔ Käed vabad toimimine
✔ Ühe või kahe nupuga automaatvalimise võimalused kaugprogrammeerimisega
╡Pakkimine ja kohaletoimetamine╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid

| Ühiku suurus | 339 * 146 * 126 (mm) |
| Karbi suurus | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 5 kg |
| Brutokaal | 6 kg |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
╡Meie teenused╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid

░ODM & OEM tooted või lahendused
░ Näidistellimus on väga teretulnud
░Vastame teie päringule 12 tunni jooksul
░ Värskendage tootmisprotsessi ja näidake pakkimise üksikasju
░Pärast kauba kohaletoimetamist jälgime teie tooteid kord kahe päeva jooksul, kuni saate tooted kätte.
░ Kui olete tooted kätte saanud, kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust ja lahendame probleemid teie jaoks õigeaegselt.
╡Meie ettevõte╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid
J&R on Hiinas asuv vastupidavate sideseadmete projekteerija ja tootja. Meie telefonid ja süsteemid töötavad keskkondades, kus tavalised tooted ei tööta.
(Kõik meie telefonimudelid on saadaval analoogversiooni, IP/SIP versiooni, GSM/3G/4G versiooni jaoks)
Pärast teie teabe põhjalikku uurimist loodame siiralt sõlmida partnerlussuhte teie lugupeetud ettevõttega. Loodame teid teenindada ja teiega koostööd teha kogu meie tootevaliku osas teie turul.
Saame teile pakkuda kogu oma tootevalikut ODM & OEM lahendus teie nõudmistele ja nõudmistele hästi vastata.

╡KKK╞
SOS välistelefoni IP66 hädaabitelefonid
Q: Kas teil on MOQ limiit?
A: Madal MOQ, saadaval on 1 tk
Q: Kas mul on tellimuse näidis?
A:Jah, me tervitame proovide tellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
Q: Aga tarneaeg?
A:Tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul. Meil on laos materjale enamiku kuumalt müüdavate toodete jaoks. Ja masstootmise aeg vajab 2-4 nädalat, kui tellimuse kogus on üle 100 ühiku.
K: Mis on teie toodete kvaliteedistandard?
A:Kinnitatud CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikaat. Kõik materjalid on kvaliteetsed ja uued. Range kvaliteediga,iga telefoni tuleb enne tehasest lahkumist põhjalikult testida.
Q: Kas on OK trükkida oma logo toodetele?
A:Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal.
K: Kas saate toota toodet minu valitud värvitoonis?
A: Jah, me saame valmistada tooteid erinevates värvides, kuid võivad kehtida minimaalsed kogused või lisatasud.
K: Kas pakute paigaldusteenust?
A: Ei, me ei paigalda tooteid, kuid neid on väga lihtne paigaldada. Kui kahtlete, võtke meiega ühendust.
K: Millal ma saan teie pakkumise saada?
A: 12 tunni jooksul
K: Kuidas ma saan teile maksta?
A: Valimiseks palju mugavaid meetodeid: Paypal, T/T, L/C.
Kuum tags: SOS Outdoor Telephone IP65 hädaabitelefonid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ostke, parimaid, kvaliteetseid{1}}tooteid
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni











