Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon
Vandal Resist Emergency Telephone põhineb roostevabast terasest esipaneelil ja pakub selget vabakäefunktsiooni, valju{0}}rääkimist mis tahes avalikus kohas. See on loodud vandalismi tõttu kahju kannatavate klientide vajaduste rahuldamiseks.
Kirjeldus
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon


Ees ja alumine


Tagumine ja ülaosa
Toote kirjeldus
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon

JR308-FK liftitelefon VoIP / lifti hädaabitelefon on valmistatud roostevabast terasest
mis on täielikult suletud tolmu- ja korrosioonikindla pinnaga.
Neli sisseehitatud kinnitusava telefoni varguse vältimiseks.
Kaabel on ühendatud telefoni tagant ning telefonikontuur on kunstiline ja lihtsus.
| Korpuse materjal | Roostevabast terasest korpus |
| Värvs | PUNANE, KOLLANE, HALL |
| Telefoni materjal | Telefonitoru pole |
| Klaviatuur | Vastupidav metallist klahvistik (Vajutusnupp: IP65 tasemega roostevabast terasest nupp) |
| Temperatuur | Töötamine: -30 kraadi kuni +65kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP65 |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 80 dBA 1 meetri kõrgusel |
| Konks lüliti | Konkslülitit pole |
| M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF suurem kui50000 kasutustundi |
| Kaal | Kuni2.5kg sõltuvalt valikust |
Tehniline spetsifikatsioon
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon


| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -30 kraadi kuni +70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40 kraadi kuni +75 kraadi |
Omadused
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon

★ Käed-vabad valjuhääldi - nupp päästekeskuse ühendamiseks
★ Seinale kinnitatav - lihtne paigaldus
★Vandaalikindeltäisklaviatuuri - saab programmeerida
★ Tavaline analoogtelefon või SIP-telefon
Rakendused
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon
JR308-FK Liftitelefon VoIP / Lift Emergency Telefononsobib kasutamiseks lennujaam, haigla, pank, sularahaautomaat, ülikoolilinnak, lift / elekter, puhas ruum, väljaspool või väljaspool hoonetjne.

Pakkimine ja kohaletoimetamine
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon
| Ühiku suurus | 200 * 150 * 52 (mm) |
| Karbi suurus | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 2 kg |
| Brutokaal | 3 kg |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
Meie ettevõte
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon

J&R Technology järgib alati reeglit, mille kohaselt on toodete valmistamisel esimene ohutus. Loodame, et meie tooted võivad kriitilisel hetkel elusid päästa, on J&R Technology iga töötaja südames suurim soov.
Oleme pühendunud usaldusväärsete,{0}}reaalajas ja stabiilsete sidelahenduste ja telefonide loomisele klientide ja teie projektide jaoks.
Igal J&R-s toodetud telefonitootel on ettevõtte muljetavaldav 2-aastane garantii, mis on standardvarustuses ilma lisatasuta.
Kui olete meie tootest huvitatud, võtke meiega julgelt ühendust.
KKK
Lift Telefon VoIP / Lift Emergency Telefon
Q: Kas teil on MOQ limiit?
A: Madal MOQ, saadaval on 1 tk
Q: Kas mul on tellimuse näidis?
A:Jah, me tervitame proovide tellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
K: Mis on teie toodete kvaliteedistandard?
A:Kinnitatud CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikaat. Kõik materjalid on kvaliteetsed ja uued. Range kvaliteediga,iga telefon tuleb enne tehasest lahkumist põhjalikult testida.
Q: Kas on OK trükkida oma logo toodetele?
A:Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal.
K: Kas saate toota toodet minu valitud värvitoonis?
A: Jah, me võime valmistada tooteid erinevates värvides, kuid rakenduda võivad minimaalsed kogused või lisatasud.
K: Kas pakute paigaldusteenust?
A: Ei, me ei paigalda tooteid, kuid neid on väga lihtne paigaldada. Kui kahtlete, võtke meiega ühendust.
K: Kuidas vigadega toime tulla?
A: Esiteks on meie tooted toodetud ranges kvaliteedikontrollisüsteemis ja defektide määr on alla 0,2%.
Teiseks saadame garantiiperioodi jooksul väikese koguse uue tellimusega uue.
Defektsete partiitoodete puhul parandame need ja saadame teile uuesti või saame arutada lahendust, sealhulgas uuesti{0}}kutsuda vastavalt tegelikule olukorrale.
K: Kuidas on lood saatmisega?
A: 1.Saada DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS kaudu, 3-5 päeva
2. Saatke lennukiga: jõudke kiiresti sihtlennujaama ja võtke see ise järgi
3. Tarne meritsi: madalad saatmiskulud ja aeglane kohaletoimetamine (15 - 30 päeva)
Kuum tags: liftitelefon VoIP/lift hädaabitelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













