Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
Toote kirjeldus Veekindel telefoni sisetelefonisüsteem Veekindel telefoni sisetelefonisüsteem põhineb roostevabast terasest esipaneelil ja pakub selget vabakäefunktsiooni ja valju{0}}kõnet mis tahes avalikus ruumis. See on loodud vastama ...
Kirjeldus
Toote kirjeldus
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteempõhineb aroostevabast terasest esiplaatja pakkuda aselge käed-vabad, valju{0}}kõnemis tahes avaliku ala jaoks. See on loodud vastama klientide vajadustele, kes kogevad kahjuvandalism. Ideaalne koolidele, tänavatele, avalikele väljakutele, kohtumajadele, raudteeplatvormidele,{1}}parklatele, politseijaoskondadele, haiglatele, hoonete välistele, väravatele jne.
Majutusasutuseskülmvaltsitud teraskastKõrgete standardite järgi toodetud telefonid pakuvad suuremat vastupidavust vandalismile ja tagavad, et side esmane funktsioon säilib kogu aeg.

| Telefoni versioonid | Analoog, SIP, GSM, 3G valikuline |
| Töötemperatuur | -30 kraadi kuni +65 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Helina toon | Tüüpiline 80 dB 1 meetri kõrgusel |
| M.T.B.F. | üle 50 000 kasutustunni |
| Toiteallikas | telefoniliini või alalisvoolu või päikeseenergiaga |
| Ilmastikukindlus | IP54-IP65 |
| Korpuse materjal | vandaalikindel terasest korpus |
Tehniline spetsifikatsioon
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖


| SIP versioon | ||
| Toiteallikas | PoE või 12V DC | |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W | |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) | |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 | |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks | |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) | |
| Keskkonnatingimused | ||
| Kaitse tüüp | IP55-IP65 vastavalt standardile EN60529 | |
| Töötemperatuur | -25 kraadi kuni +70 kraadi | |
| Säilitustemperatuur | -25 kraadi kuni +85 kraadi | |
| Analoogversioon | ||
| Power Supply | Analoogtelefonivõrgust | |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu | |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC | |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) | |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-le-T soovitus Q.23. | |
| 3G versioon | ||
| Toiteallikas | 12V DC | |
| Energiatarve | -Tühikäik: 0,3 W -Aktiivne: 1,5 W | |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks | |
| Helina helitugevus | 90–95 dB(A) 1 m kaugusel | |
| Programmi meetod | Kaugprogrammeerimine SMS-iga | |
| Sagedus | Versioon: - Kahesageduslik-WCDMA/HSDPA 850/1900 MHz - Quad-Band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz E versioon: - Kaheribaline-UMTS/HSDPA 900/2100 MHz - Quad-Band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz J versioon: - Kaheribaline-UMTS/HSDPA 850(800)/2100MHz - Quad-Band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz | |
Omadused
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖

⎋ Standardne SIPtelefon
⎋ Tugev korpus, valmistatudroostevaba teras
⎋ Vandaalvastupidavadmetallist nupp
⎋ Käed vabad toimimine
⎋ Seina pealpaigaldus, lihtne paigaldus
⎋ Ilmastikukindel kaitse: ülesIP-le55
⎋ 4 X võltsimiskindlat kruvi kinnitamiseks
Pakkimine ja kohaletoimetamine
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖

| Ühiku suurus | 210 * 140 * 50 (mm) |
|---|---|
| Karbi suurus | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkematerjalid | pärlpuuvill, karp |
| Brutokaal | 3 kg |
| Netokaal | 2 kg |

| Port | Shenzhen | |||
Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (tükki) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
Meie ettevõte
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖
J&R on Hiinas asuv vastupidavate sideseadmete projekteerija ja tootja.Meie telefonid ja süsteemid töötavad keskkondades, kus tavalised tooted ei tööta.
(Kõik meie telefonimudelid on saadaval analoogversiooni, IP / SIP versiooni, GSM / 3G versiooni jaoks)
Pärast teie teabe põhjalikku uurimist loodame siiralt sõlmida partnerlussuhte teie lugupeetud ettevõttega. Loodame teid teenindada ja teiega koostööd teha kogu meie tootevaliku osas teie turul.
Saame teile pakkuda kogu oma tootevalikutODM & OEM lahendus teie nõudmistele ja nõudmistele hästi vastata.
ja me toetame teid parima tootelahenduse ja kulutõhusa lahendusega, et toetada teid projekti nõuete ja turundusettepanekuga.

Rakendused
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖

Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem onIdeaalne parklate, vanglate, raudtee-/metrooplatvormide, haiglate, politseijaoskondade, sularahaautomaatide, staadionide, väljaspool hoonet jne jaoks.
Meie kliendid
Veekindel telefoni sisetelefoni süsteem
≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖≖

Kuum tags: veekindel telefoni sisetelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteediga tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













