VoIP tööstustelefon SIP telefon
JR103-CB on loodud kõnesideks vaenulikus keskkonnas, kus usaldusväärsus, tõhusus ja ohutus on esmatähtsad.
Kirjeldus
VoIP tööstustelefon SIP telefon

Esi- ja emaplaat

Selg ja kast
Toote kirjeldus
VoIP tööstustelefon SIP telefon

ja niiskuse sissepääs.
vee- ja tolmukindel, mis on ülimalt sobiv kõrgel temperatuuril ja vihmases kliimas.
millel on kõrge tugevusega elektriline kvaliteet, mis on vastupidav suitsu tekkele, ilmastikumõjudele,
ja söövitav keskkond. Vahepeal on telefonitoru varustatud kuuldeaparaadiga-
| Korpuse materjal | Survevalu alumiinium, epoksüpulbervärvitud |
| Värvs | Kollane, muud värvid eritellimusel |
| Telefoni materjal | Cycoloy roostevabast terasest spiraalnööriga |
| Klaviatuur | Klaviatuuri pole |
| Temperatuur | Töötamine: -30 kraadi kuni +65kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP66 |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav müratoon 80 dBA 1 meetri kõrgusel |
| Konks lüliti | Elektrooniline / magnetiline ilma nähtavate liikuvate osadeta |
| M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF suurem kui50000 kasutustundi |
| Kaal | Kuni5kg sõltuvalt valikust |
Tehniline spetsifikatsioon
VoIP tööstustelefon SIP telefon

| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -30 kraadi kuni +70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40 kraadi kuni +75 kraadi |
Omadused
VoIP tööstustelefon SIP telefon

★ Kvaliteetne-heli - sisseehitatud -induktsiooniahelaga
★ 6 roostevabast terasest avamiskruvi - varguse ja rikkumiste vältimiseks
★ Lihtne paigaldada - seinakinnitus või sambakinnitus valikuliselt
Rakendused
VoIP tööstustelefon SIP telefon
JR101-CBVoIP tööstustelefon SIP telefonaastal sagedamini kasutatav maksujaam, bensiinijaam, kaevandus, maa-alune torugalerii, tunnel, kanalisatsioonijaam, hüdroelektrijaam, terasetehas, toiduainetetöötlemistehasja nii edasi.

Pakkimine ja kohaletoimetamine
VoIP tööstustelefon SIP telefon

| Ühiku suurus | 204 * 334 * 109 (mm) |
| Karbi suurus | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 5 kg |
| Brutokaal | 6 kg |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
Kohandatud tarvikud
VoIP tööstustelefon SIP telefon

J&R pakub LOGO printimise ja tarvikute kohandamisteenuseid.
Samuti pakume sobivaid lahendusi vastavalt klientide vajadustele.
KONKS FUNKTSIOON: Magnetkonksud valikul
KLAVIATURI KUJ:Valikuks ümarad ja kandilised nupud
INDIKAATORLAMPI VÄRV:Valikus punane, kollane, sinine, roheline
EMAPLAADI MUDEL:Valikus 2G/3G/4G/SIP/GSM
VARUSTUSJUHT: Must lokkis telefonitoru juhe või roostevabast terasest spiraaljuhe
Kui teil on kohandatud nõudeid, võtke meiega julgelt ühendust.
Meie ettevõte
VoIP tööstustelefon SIP telefon

J&R Technology pakub klientidele laia valikut eritelefone ja ainulaadseid tolliteenuseid. Meie telefon sobib kõikidele IP-süsteemidele ning oleme paljudele klientidele pakkunud suurepäraseid hädaabisüsteemide lahendusi ja kohandatud telefoniteenust, mis on telefoni valmistamisel väga küps.
KKK
VoIP tööstustelefon SIP telefon
Q: Kas teil on MOQ limiit?
A: Madal MOQ, saadaval on 1 tk
Q: Kas mul on tellimuse näidis?
A:Jah, me tervitame proovide tellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
Q: Aga tarneaeg?
A:Tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul. Meil on laos materjale enamiku kuumalt müüdavate toodete jaoks. Ja masstootmise aeg vajab 2-4 nädalat, kui tellimuse kogus on üle 100 ühiku.
K: Mis on teie toodete kvaliteedistandard?
A:Kinnitatud CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikaat. Kõik materjalid on kvaliteetsed ja uued. Range kvaliteediga,iga telefon tuleb enne tehasest lahkumist põhjalikult testida.
Q: Kas on OK trükkida oma logo toodetele?
A:Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal.
K: Kas saate toota toodet minu valitud värvitoonis?
A: Jah, me võime valmistada tooteid erinevates värvides, kuid rakenduda võivad minimaalsed kogused või lisatasud.
K: Kas pakute paigaldusteenust?
A: Ei, me ei paigalda tooteid, kuid neid on väga lihtne paigaldada. Kui kahtlete, võtke meiega ühendust.
K: Millal ma saan teie pakkumise saada?
A: 12 tunni jooksul
K: Kuidas ma saan teile maksta?
A: Valimiseks palju mugavaid meetodeid: Paypal, T/T, L/C.
Kuum tags: VoIP tööstustelefon SIP-telefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parimad, kvaliteetsed{0}}tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













