Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon
Käed vabad telefon on loodud vastama klientide vajadustele, kes kogevad vandalismi tõttu kahju. Ideaalne parklate, vanglate, raudtee-/metrooplatvormide, haiglate, politseijaoskondade, sularahaautomaatide, staadionide, väljaspool hoonet jne jaoks.
Kirjeldus
Toote kirjeldus
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

Induktsioonsilmusega veekindel puhasruumitelefon JR303-SC on loodud spetsiaalselt puhastes ruumides, farmaatsiaruumides ja laborites kasutamiseks.
Nupp ja kõlar on paigutatud tasasele pinnale ja neid on lihtne puhastada.
Humanistlik hooldusdisain, sisseehitatud-induktsioonsilmussüsteem, mis pakub suurematmugavust rohkematele inimestele.
Korpuse materjal | Külmvaltsitud terasest tagakaas roostevabast terasest esiplaadiga |
| Telefoni materjal | Telefoni pole (käed vabad funktsioon) |
Klaviatuur | Klaviatuur puudub |
Antenn | Neljariba -riba SMA isane, 2M kaabliga väliselt kinnitatud |
Töötemperatuur | (Vahelduvvoolutoitel) -20 kraadi kuni +60 kraadi (Akutoitel, plii-hape) -20 kraadi kuni +60 kraadi |
Ilmastikukindlus | IP65-IP66 |
Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 80 dBA @ 1 meeter |
Konksud nõid | Konksulülitit pole |
M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF üle 50 000 tunni |
Tehniline spetsifikatsioon
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -40 kraadi kuni +70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -45 kraadi kuni +85 kraadi |
Rakendused
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

Omadused
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

★Standardne analoog-, SIP- või GSM-telefon
★Tugev korpus, valmistatud roostevabast terasest
★Vandaalikindlad metallist nupud
★Käed vabad töö, üks helistamisnupp
★Seinale paigaldamisel lihtne paigaldus
★Ilmastikukindel kaitse: kuni IP55
★Telefoniliini toitega (analoog)
★Väline toiteallikas või PoE (SIP)
Pakkimine ja kohaletoimetamine
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

| Ühiku suurus | 300 * 220 * 50 (mm) |
| Karbi suurus | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 2,5 kg |
| Brutokaal | 3 kg |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
Meie ettevõte
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

J&R Technology Ettevõte on tootearenduse ja innovatsiooni pidevaks edendamiseks teinud pikaajalist-koostööd paljude tuntud- rahvusvaheliste ettevõtetega. Sellised telefonid nagu tööstuslikud telefonid, ilmastikukindlad telefonid ja plahvatuskindlad{3}}telefonid ning paljud teised tooted on kasutusele võetud suurtes kaevandustes, munitsipaalprojektides ja looduskaunites paikades.
Meie kliendid
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

Osa meie sertifikaatidest
Veekindel induktsioonsilmusega puhasruumitelefon

Kuum tags: veekindel induktsioonsilmusega puhta ruumi telefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













