Video Visitation Help Point Intercom
Materjal: SUS 316 roostevabast terasest korpus
Garantii: 2 aastat
Ilmastikukaitse: IP54
Telefon: Telefoni pole
Versioon: SIP
LCD: 7 tolli 1024*600
TP: 5-punktiline G+G mahtuvuslik puuteekraan
Kaamera: esikaamera: 5,0 MP infrapunaga
Operatsioonisüsteem: Android 5.1
Rakendus: värav, vanglad, vangla, parklad, haiglad, valvepunktid, politseijaoskonnad, pangasaalid, pangaautomaadid
Kirjeldus
Toote kirjeldus
Video Visitation Help Point Intercom
JR213-V-2B videokülastuse abipunkti sisetelefon koosneb peamiselt sisseehitatud-kaamerast, ekraanist ja kahest veekindlast nupust. Kasutajad saavad abi saamiseks hõlpsasti videokõnesid vastu võtta, et mõlemad pooled tunneksid stseeni täielikult, et tõhustada.

| Korpuse materjal | SUS 316 roostevabast terasest korpus |
| Värvid | Sinine, hall, must või kohandatud |
| Telefon | Telefonitoru pole |
| Klaviatuur | 2 veekindlat roostevabast terasest nuppu |
| Temperatuur | Töökorras: -30 kraadi kuni +65 kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP54 |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 90 dBA @ 1 meeter |
| Näotuvastus | Toetage Baidu / Yuemian näotuvastust |
| Uste avamise meetodid | Toetage parooli avamist, näo avamist, mobiiltelefoni kaugavamist |
| Isikupärastatud seadistus | SIP-standardprotokoll võimaldab luua heli- ja videosuhtlust siseseadmega |
Toote spetsifikatsioon
Video Visitation Help Point Intercom

| Süsteemi konfiguratsioon | |
| OS | Android 5.1 |
| CPU | Quad-core ARM Cortex A17 CPU @ 1,8 GHz |
| RAM | LPDDR3 1G |
| ROM | EMMC 8G |
| SIP-protokoll | |
| Kodek | G.723.1 / G.729 |
| Helivorming | GSM / PCMU / PCMA / OPUS |
| Heli tihendamise koodek | Speex - 16000 / 8000 / 32000 |
| Toetage koodekit | G.7211-16000 / G.7211-32000 |
| Muud parameetrid | |
| LCD | 7 tolli 1024*600 |
| Puudutage valikut Paneel | 5-punktiline G+G mahtuvuslik puuteekraan |
| Kaamera | Esikaamera: 5,0 MP infrapunaga |
| USB | Micro usb OTG 2.0 |
| RJ45 | IEE802.3 af |
| Kõlar | 10W |

Peamised funktsioonid
Video Visitation Help Point Intercom
★ Sisseehitatud{0}}HD-infrapunakaamera
★ Video toetab H.264, H.263 kodeerimist
★ Paindlik riistvarakujundus, rikkalik välisliides
★ Võtke kasutusele riistvaraline DSP kaja tühistamise tehnoloogia
★ Kiibi kujundused, nagu auto spetsifikatsioonid, võivad hõlpsasti rakenduda mitmesugustes keerukates keskkondades.
★ See võtab kasutusele standardse SIP-protokolli (RFC3261) ja ühildub turul oleva mainsteam IP{1}}PBX-platvormiga.

Rakendused ja projekti kuvamine
Video Visitation Help Point Intercom
JR213-V-2BVideo Visitation Help Point Intercomsobib ideaalselt parklate, väravate, vanglate, raudtee/metrooplatvormide, haiglate, politseijaoskondade, sularahaautomaatide, staadionide jne jaoks.

Pakkimine ja kohaletoimetamine
Video Visitation Help Point Intercom
| Ühiku suurus | 430 * 258 * 70 (mm) |
| Karbi suurus | 500 * 320 * 80 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 4 kg |
| Brutokaal | 4,5 kg |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |

Meie ettevõte
Video Visitation Help Point Intercom

Meie kliendid
Video Visitation Help Point Intercom

Meie partnerid
Video Visitation Help Point Intercom

Sertifikaatide osa
Video Visitation Help Point Intercom

Kuum tags: videokülastuse abipunkti sisetelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













