-Vandaalivastane videokülastustelefon
Materjal: SUS316 roostevabast terasest korpus
Garantii: 2 aastat
Ilmastikukaitse: IP54
Telefon: ABS materjal koos soomustatud juhtmega
Versioon: Analoog/SIP/GSM
Toide: telefoniliini toitega või DC12V/POE toitega
Kirjeldus
Toote kirjeldus
-Vandaalivastane videokülastustelefon
-Vandaalivastane videokülastustelefonsisseehitatud-HD-kaamera ja toetab piltide jagamist, korpust tugevas külmvaltsitud-terasest korpuses või saate kohandada SUS 316 roostevabast terasest korpust.Ekraan toetab mitmesuguseid ekraanisäästja valikuid ja klahvistikku saab programmeerida kiirvalimisnuppudeks.

| Korpuse materjal | SUS 316 roostevabast terasest korpus |
| Värvid | Sinine, hall, must või kohandatud |
| Telefon | ABS materjalist toru roostevabast terasest spiraaljuhtmega |
| Klaviatuur | Ilmastikukindel puutetundlik digitaalne klahvistik. Kroomitud võti ja raam tsingisulamist. |
| Temperatuur | Töökorras: -30 kraadi kuni +65 kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP54 |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 90 dBA @ 1 meeter |
| Konks lüliti | Elektrooniline/magnetiline, ilma nähtavate liikuvate osadeta |
| M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF kasutusel üle 50 000 tunni |
Toote spetsifikatsioon
-Vandaalivastane videokülastustelefon

| Häälefunktsioonid | |
| Kodek | G.711, G.723.1, G.729A/B, G.722 |
| DTMF | SIP-teave, DTMF-relee, RFC2833 |
| Kaja kustutamine | Toetage G.168 |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kõnede juhtimise funktsioonid | Paindlik valimiskaart, tugiliini{0}}tugi |
| SIP-VoIP | |
| Toite sisend | 12-24V DC või PoE |
| Port | WAN: 10/100Base- T RJ-45 kohtvõrgu jaoks, automaatne MDIX LAN: 10/100Base- T RJ-45 arvutile, automaatne MDIX |
| Energiatarve | Tühikäik: 1,5W Aktiivne: 1,8W |
Omadused
-Vandaalivastane videokülastustelefon
★ Sisseehitatud{0}}HD-kaamera
★ Stabiilne ja sujuv suhtlus
★ Kiirvalimise tugi
★ Sisaldab DTMF-i tuvastamise, genereerimise, edastamise ja uuendamise funktsioone

Rakendused ja projekti kuvamine
-Vandaalivastane videokülastustelefon
-Vandaalivastane videotelefon sobib ideaalselt parklate, väravate, vanglate, raudtee-/metrooplatvormide, haiglate, politseijaoskondade, sularahaautomaatide, staadionide jne jaoks.

Pakkimine ja kohaletoimetamine
-Vandaalivastane videokülastustelefon
| Ühiku suurus | 420 * 280 * 52 (mm) |
| Karbi suurus | 500 * 320 * 70 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 4 kg |
| Brutokaal | 4,5 kg |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |

Meie ettevõte
-Vandaalivastane videokülastustelefon

Meie kliendid
-Vandaalivastane videokülastustelefon

Meie partnerid
-Vandaalivastane videokülastustelefon

Sertifikaatide osa
-Vandaalivastane videokülastustelefon

Kuum tags: anti-vandaali videokülastustelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{1}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













