Veekindel hädaabikõne hädaabikõne telefon
Neljajuhtmelise tehnoloogiaga ilmastikukindel kõnejaam JR316-4B on mõeldud kasutamiseks karmides keskkondades. Korpus on vastupidav paljudele kemikaalidele ja seda saab kasutada temperatuurivahemikus -40 ° C kuni ~ 70 ° C.
Kirjeldus
Veekindel hädaabikõne hädaabikõne Telefon
Neljajuhtmelise tehnoloogiaga ilmastikukindel kõnejaam JR316-4B on mõeldud kasutamiseks karmides keskkondades. Korpus on vastupidav paljudele kemikaalidele ja seda saab kasutada temperatuurivahemikus -40&° C kuni ~ 70&° C.
- Tavaline analoog- / SIP / 3G / 4G -telefon
- Toide: telefoniliin toide
- Tugev konstruktsioon, vandaalikindel
- Vabakäeseade, 4 suurt seene helistamisnuppu
- Standardvarustuses on sisseehitatud 25-vatine võimendi
- Ilmastikukindel disain (kaitseklass IP65)
- suur temperatuurivahemik (-30&kraadi; C kuni ~ 70&kraadi; C)
- Vastupidav paljudele kemikaalidele, tulekindel
- Lihtne paigaldada, saadaval seinale ja sambale kinnitamiseks
- Kiiresti paigaldatav terminaliühendus
- saab programmeerida kaugjuhtimisega helitelefoniga või kohapeal klahvistiku kaudu
- Lendumatu mälu
- võltsimiskindlad kinnitused
- Väline sarv ja majakas on valikulised, heli tugevus võib olla 110 ~ 120 DB (valikuline)
- CE, FCC, RoHS, ISO9001 ühilduv
| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 VDC kuni 65 VDC |
| Toitevool | 20 mA kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80 dB (A) 1 m kaugusel |
| - 110 dB (A) 1 m kaugusel (välise sarvekõlari jaoks) | |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V alalisvool |
| Energiatarve | -tühikäigul: 1,5 W. -Aktiivne: 1,8W |
| SIP -protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Side tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90 ~ 95dB (A) 1 m kaugusel - 110 dB (A) 1 m kaugusel (välise sarvekõlari jaoks) |
| 3G versioon | |
| Toiteallikas | 12V alalisvool |
| Energiatarve | -tühikäigul: 0,3 W. -Aktiivne: 1,5W |
| Side tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | 90 ~ 95dB (A) 1 m kaugusel |
| Programmi meetod | Kaugprogrammeerimine SMS -iga |
| Sagedus | Versioon: - Kaherealine WCDMA/HSDPA 850/1900MHz - Neljaribaline GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz E versioon: - Kaherealine UMTS/HSDPA 900/2100MHz - Neljaribaline GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz J versioon: - Kaherealine UMTS/HSDPA 850 (800)/2100 MHz - Neljaribaline GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz |
| Ümbritsevad tingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -25&° C kuni ~ 70&° C; |
| Säilitustemperatuur | -25&° C kuni ~ 85&° C; |
Kuum tags: veekindel hädaabikõne sos kõne telefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ostke, parim, kvaliteetne, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










