
3G hädaabitelefon
Telefonitoru telefon, CB (hotline) ilma klahvistikuta, kaks nuppu, kollane värv (muud värvid nõudmisel), Seadme suurus: 240*100*106 (mm)Majutatud -vandaalivastases külm-valtsitud terasest korpuses, seinakinnitustüüp
Kirjeldus
3G hädaabitelefon
Telefon kasutab kvaliteetset-kvaliteetset külmvaltsitud-teraspaneeli, millel on vandalismivastane-funktsioon. Samal ajal on kestal maandusseade, mis on sisemisest vooluringist täielikult isoleeritud ja millel on teatud elektromagnetilise varjestuse funktsioon. Lisaks on tarvikud, nagu mobiiltelefonid, klaviatuurid ja trükkplaadid, valmistatud mitmest vee- ja tolmukindlast materjalist. See sobib väga hästi sellistesse kohtadesse nagu pangad, koolid ja vanglad.

◖ Omadused ◗
3G hädaabitelefon
◐ Tugev korpus, valmistatud roostevabast terasest
◐ Vandaalikindel soomustatud juhtmega toru
◐ 2 metallist nuppu kiirvalimise muutmiseks
◐ Standardvarustuses on vaegkuuljatele mõeldud induktsioonliides
◐ Löögi-, põrutus-, kukkumis- ja vibratsioonikindel, võimeline töötama rasketes keskkondades
◐ Seinale kinnitamine, lihtne paigaldus
◖Tehniline spetsifikatsioon◗
| 3G versioon | |
| Toiteallikas | 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 0,3 W -Aktiivne: 1,5 W |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | 90–95 dB(A) 1 m kaugusel |
| Programmi meetod | Kaugprogrammeerimine SMS-iga |
| Sagedus |
Versioon: - Kahesageduslik-WCDMA/HSDPA 850/1900 MHz E versioon: - Kaheribaline-UMTS/HSDPA 900/2100 MHz J versioon: - Kaheribaline-UMTS/HSDPA 850(800)/2100MHz |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 65 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -25 kraadi kuni +70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -25 kraadi kuni +85 kraadi |

| Pakendamine | |
|---|---|
| Ühiku suurus | 240 * 100 * 106 (mm) |
| Karbi suurus | 310 * 140 * 130 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 2 kg |
| Brutokaal | 3 kg |
Kuum tags: 3G hädaabitelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ostke, parimad, kvaliteetsed{1}}tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







