SIP/4G/WiFi traadita võrgu lauaarvuti fikseeritud lauatelefon
Wi-Fi levialad on toetatud 4 GB VoLTE häält, mis võimaldab häälkõnesid liikluse toetamise FM-raadio, SMS-i ja MP3SIM-kaardi toel, et vähendada kõnesid SD-kaardi tugi
Kirjeldus
SIP/4G/WiFi traadita võrgu lauaarvuti fikseeritud lauatelefon
JR401-GP tavatelefon sobib eriti hästi vertikaalsetele turgudele, nagu hotellindus, tervishoid, jaemüük, valitsus, meedia ja meelelahutus, kus see loob võimalused suhtluseks töövoorakenduste kontekstipõhise osana.
- Wi-Fi levialad on toetatud
- 4 GB VoLTE hääl, mis võimaldab liiklusel põhinevaid häälkõnesid
- toetab FM-raadiot, SMS-i, MP3
- SIM-kaardi tugi kõnede vähendamiseks
- SD-kaardi tugi
Peamised funktsioonid
WCDMA ja GPRS kiire andmeside funktsioon
Häälfunktsioon ning laiendab telefoniraamatu ja kõnekirjete funktsiooni
Tugikäepidemed või käed-vabad kõned
Toetage helistaja ID-d, kõne suunamist, koputust, kõne ootel, kolmesuunalist helistamist
Toetage hädaabikõne teenuseid
Toetage SMS-i
Toetage USB (tüüp A) pordi ja arvuti sidet ning tarkvarauuendust
Toetage USB-modemi Plug & Play
Toetage inglise ja hispaania keele menüüsid, sisestusviisi ja fonti
Pakkuda äratuskell, kalender, kalkulaator, maailmakell, praktilised rakendustööriistad
Kasutaja määratud 6 kiirvalimisklahvi tugi
Laetava akuga

Tehnilised kirjeldused
SIP/4G/WiFi traadita võrgu lauaarvuti fikseeritud lauatelefon
| Üksus | Spetsifikatsioon |
| LCD suurus | 2.4 |
| LCD värv | Värv |
| Platvorm | Spreadtrum 9820e |
| Võrk | 4G All-Netcom (kohandatud erinevate riikide ja piirkondade jaoks) |
Sagedus |
FDD-LTE: B1/B3/ B7/B20/B28A |
| TDD-LTE: B38/B39/B40/B41 | |
| WCDMA: B1/B2/B5/B8 | |
| GSM: B2/B3/B5/B8 | |
| WIFI | Toetage IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Ble 4.0 |
| Aku | 1000 mAh |
| Antenn | Väline TNC või sisseehitatud antenn |
| Toiteallikas | Micro usb 5V sisend |
Peamine funktsioon |
WIFI leviala, VoLTE hääl, MP3 FM-raadio, SMS, helistamine/kõnede vastuvõtmine, |
| Käed vabad, kiirvalimine, kõnede suunamine, ilmateade jne | |
| Antenni liides | Integreeritud/TNC eemaldatav antenn (valikuline) |
| Ootel | Ooterežiim: kõneaeg 120 tundi<> |
| Toiteallikas | DC 5V/1A |
| Aku | 3,7 V / 1000 mAh |
| Aksessuaar | Traadipool, telefonitoru, toiteadapter, varuaku, kasutusjuhend |

Kuum tags: sip/4g/wifi traadita võrgu lauaarvuti fikseeritud lauatelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, osta, parim, kvaliteetne, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










