PCB vandaalikindel SIP-telefon
Ilmastikukindlus: IP55
Helina toon : 80 dBA 1 meetri kõrgusel
Konkslüliti: elektrooniline / magnetiline ilma nähtavate liikuvate osadeta
Kaal: kuni 4 kg olenevalt valikust
Kirjeldus
Toote kirjeldus
JR207-FKPCB vandaalikindel SIP-telefon
JR207-FK PCB vandaalikindel SIP-telefon saab Interneti kaudu vastu võtta ja helistada ilma traditsioonilisi PSTN-süsteeme kasutamata. Seda kasutatakse peamiselt häälsuhtluseks ja hädaabiks avalikus kohas.

| Korpuse materjal | Külmvaltsitud terasest korpus |
| Värvid | Valikuline punase, kollase, sinise jaoks |
| Telefon | ABS materjalist toru roostevabast terasest spiraaljuhtmega |
| Klaviatuur | Ilmastikukindel puutetundlik digitaalne klahvistik. Tsingisulamist valmistatud võti ja feame. |
| Temperatuur | Töökorras: -30 kraadi kuni +65 kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP55 |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav räige toon 80 dBA @ 1 meeter |
| Konks lüliti | Elektrooniline / magnetiline ilma nähtavate liikuvate osadeta |
| Kaal | Olenevalt valikust kuni 4 kg |
Toote spetsifikatsioon
PCB vandaalikindel SIP-telefon


Omadused
PCB vandaalikindel SIP-telefon
★ Vandaalikindel soomustatud juhtmega telefonitoru
★ Telefoni teel suhtlemine on selge ja valjuhäälne
★ Vee- ja vandaalikindel klahvistik
★ Külmvaltsitud terasest korpus, tugev kaitse vägivalla eest

Rakendused ja projekti kuvamine
PCB vandaalikindel SIP-telefon
JR207-FK PCB vandaalikindel SIP-telefon sobib ideaalselt parklate, vanglate, raudtee-/metrooplatvormide, haiglate, politseijaoskondade, sularahaautomaatide, staadionide, väljaspool hoonet jne jaoks.

Pakkimine ja kohaletoimetamine
PCB vandaalikindel SIP-telefon
| Ühiku suurus | 248 * 195 * 132 (mm) |
| Karbi suurus | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 2,5 kg |
| Brutokaal | 3,5 kg |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |

Meie ettevõte
PCB vandaalikindel SIP-telefon

Meie kliendid
PCB vandaalikindel SIP-telefon

Meie partnerid
PCB vandaalikindel SIP-telefon

Sertifikaatide osa
PCB vandaalikindel SIP-telefon

Kuum tags: pcb vandaalikindel sip-telefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













