IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom
Käed vabad telefon on loodud vastama klientide vajadustele, kes kogevad vandalismi tõttu kahju.
Kirjeldus
Toote kirjeldus
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

JR301-SC IP-intercomid SIP-intercom VoIP-intercom on paigutatud roostevabast terasest kasti ja toodetud kõrgel tasemel. Need telefonid pakuvad suuremat vastupidavust vandalismile ja tagavad, et side esmane funktsioon säilib kogu aeg.
| Korpuse materjal | SUS 304 roostevaba teras |
| Värvs | PUNANE, KOLLANE, HALL |
| Telefoni materjal | Telefonitoru pole |
| Vajutusnupp | Roostevabast terasest nupp |
| Temperatuur | Töötamine: -30 kraadi kuni +65kraadi Säilitamine: -40 kraadi kuni +75 kraadi |
| Ilmastikukindlus | IP65 esipaneeli jaoks |
| Helina toon | Tüüpiline kriiskav müratoon 80 dBA 1 meetri kõrgusel |
| Konks Lüliti | Konkslülitit pole |
| M.T.B.F. | Arvestuslikult on MTBF suurem kui50000 kasutustundi |
| Kaal | Kuni3kg sõltuvalt valikust |
Tehniline spetsifikatsioon
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

| Analoogversioon | |
| Toiteallikas | Analoogtelefonivõrgust |
| Toitepinge | 24 V kuni 65 V alalisvoolu |
| Toitevool | 20 mA DC kuni 100 mA DC |
| Helina helitugevus | - 80dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Valimismeetod | DTMF-režiim vastavalt ITU-T soovitusele Q.23. |
| SIP versioon | |
| Toiteallikas | PoE või 12V DC |
| Energiatarve | -Tühikäik: 1,5 W -Aktiivne: 1,8 W |
| SIP-protokoll | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Toetage koodekit | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Kommunikatsiooni tüüp | Täisdupleks |
| Helina helitugevus | - 90~95 dB(A) 1 m kaugusel - 110dB(A) 1 m kaugusel (välise helisignaalkõlari jaoks) |
| Keskkonnatingimused | |
| Kaitse tüüp | IP 66 vastavalt standardile EN60529 |
| Töötemperatuur | -30 kraadi kuni +65 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40 kraadi kuni +75 kraadi |
Omadused
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

★ Tugev korpus, valmistatud roostevabast terasest
★ Vandaalikindel metallist nupp
★ Käed vabad toimimine
★ Seinakinnitus, Lihtne paigaldus
★ 4 X võltsimiskindlat kruvi kinnitamiseks
★ Telefoniliini toitega (analoog)
★ Väline toiteallikas või PoE (SIP{0}}VoIP)
Rakendused
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom
Ideaalne parklate, liftide/liftide jaoks, vanglad, raudtee/metrooplatvormid, haiglad, politseijaoskonnad, sularahaautomaadid masinad, staadionid, väljaspool hoonet jne.




Pakkimine ja kohaletoimetamine
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

| Ühiku suurus | 206 * 136 * 42 (mm) |
| Karbi suurus | 240 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 2 kg |
| Brutokaal | 3 kg |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Juhtimisaeg (Kui lõpetate makse täna, saadetakse teie tellimus tarnekuupäeva jooksul välja.) | Kogus (komplektid) | 1 | 2-500 | >500 |
| Hinnang Kellaaeg (päevad) | 2 | 25 | Läbirääkimistel | |
Meie teenused
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

✬ODM & OEM tooted või lahendused
✬ Näidistellimus on väga teretulnud
✬Vastame teie päringule 12 tunni jooksul
✬ Värskendage tootmisprotsessi ja näidake pakkimise üksikasju
✬Pärast kauba kohaletoimetamist jälgime teie tooteid kord kahe päeva jooksul, kuni saate tooted kätte.
✬ Kui olete tooted kätte saanud, kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust ja lahendame probleemid teie jaoks õigeaegselt.
Meie ettevõte
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom

J&R on Hiinas asuv vastupidavate sideseadmete projekteerija ja tootja. Meie telefonid ja süsteemid töötavad keskkondades, kus tavalised tooted ei tööta.
(Kõik meie telefonimudelid on saadaval analoogversiooni, IP/SIP versiooni, GSM/3G/4G versiooni jaoks)
Pärast teie teabe põhjalikku uurimist loodame siiralt, et sõlmime teie lugupeetud ettevõttega partnerluse ja loodame teid teenindada ja teiega koostööd teha kogu meie tootevaliku osas teie turul.
Saame teile pakkuda kogu oma tootevalikut ODM & OEM lahendus teie nõudmistele ja nõudmistele hästi vastata.
KKK
IP Intercoms SIP Intercom VoIP Intercom
Q: Kas teil on MOQ limiit?
A: Madal MOQ, saadaval on 1 tk
Q: Kas mul on tellimuse näidis?
A:Jah, me tervitame proovide tellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
Q: Aga tarneaeg?
A:Tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul. Meil on laos materjale enamiku kuumalt müüdavate toodete jaoks. Ja masstootmise aeg vajab 2-4 nädalat, kui tellimuse kogus on üle 100 ühiku.
K: Mis on teie toodete kvaliteedistandard?
A:Kinnitatud CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikaat. Kõik materjalid on kvaliteetsed ja uued. Range kvaliteediga,iga telefon tuleb enne tehasest lahkumist põhjalikult testida.
Q: Kas on OK trükkida oma logo toodetele?
A:Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal.
K: Kas saate toota toodet minu valitud värvitoonis?
A: Jah, me võime valmistada tooteid erinevates värvides, kuid rakenduda võivad minimaalsed kogused või lisatasud.
K: Kas pakute paigaldusteenust?
A: Ei, me ei paigalda tooteid, kuid neid on väga lihtne paigaldada. Kui kahtlete, võtke meiega ühendust.
K: Millal ma saan teie pakkumise saada?
A: 12 tunni jooksul
K: Kuidas ma saan teile maksta?
A: Valimiseks palju mugavaid meetodeid: Paypal, T/T, L/C.
Kuum tags: ip intercoms sip intercom voip intercom, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{0}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni













