
Atex Anti{0}}Plahvatuskindel hädaabitelefon
Telefon talub suuri välistingimustes leiduvaid temperatuurierinevusi, kõrge õhuniiskusega kokkupuudet mereveega ja tolmuga, mistõttu on see ideaalne hädaabitelefonina kasutamiseks.
Korpuse materjal: survevalualumiinium, epoksüpulbervärvitud
Värvid: oranž, kollane, punane või sinine
Plahvatuskaitse:
II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb
III 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 kraad
-40 kraadi Taga väiksem või võrdne +60 kraadi /+40 kraadi või sellega võrdne
Tsoon 1, 2, 22
Kirjeldus
Toote kirjeldus
Atex Anti{0}}Plahvatuskindel hädaabitelefon
Tuletõrjuja telefon koos telefonituledega on loodud kõnesuhtluseks vaenulikus keskkonnas, kus töökindlus, tõhusus ja ohutus on esmatähtsad. Telefon talub suuri välistingimustes leiduvaid temperatuurierinevusi, kõrge õhuniiskusega kokkupuudet mereveega ja tolmuga, mistõttu on see ideaalne hädaabitelefonina kasutamiseks.
| Korpuse materjal | Survevalu alumiinium, epoksüpulbervärvitud |
| Värvid | Oranž, kollane, punane või sinine |
Telefon | Mürasummutava mikrofoniga tõhusaks suhtlemiseks mürarikastest kohtadest (Soomustatud SS-nöör talub karmi töötlemist, musta lokkis nööri jaoks valikuline) |
Plahvatuskaitse | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb III 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 kraad -40 kraadi Taga väiksem või võrdne +60 kraadi /+40 kraadi või sellega võrdne Tsoon 1, 2, 22 |
| Ilmastikukindlus | IP 66 - IP 67 |
| Helina toon | Sisseehitatud{0}}välimine helin, mis annab läbitungiva helistamissignaali (85dbA 1 meetri kaugusel) |
| Konks lüliti | Elektrooniline / magnetiline ilma nähtavate liikuvate osadeta |
| Signaalseadmed | Sisaldab: 8Ω 10W helisignaali LED valgusti Veekindel väliskarp |

Atex Anti-Plahvatuskindlad hädaabitelefoni funktsioonid
Standardne analoog/SIPT-telefon
Telefoniliini toiteallikas
Saab ühendada mis tahes standardse kahe{0}}juhtmega telefoniliiniga, sealhulgas analoog-PABX-liinidega ja PSTN-iga.
Korrosioonikindel alumiiniumsulamist survevalu korpus (telefoni korpus kaitseb tolmu, mustuse ja kiudude sissetungimise eest ning kaitseb veepritsmete, lörtsi, lume ja vihma kahjulike ja söövitavate mõjude eest.)
NPT torusisenditega ja tüüp 3 / IP67 keskkonnareitinguga
Sertifitseeritud tolmu ja gaasi jaoks
Tsoonide klassifikatsioon: (Plahvatusohtlike gaasikeskkondade jaoks tsoon 1 ja tsoon 2. IIA, IIB plahvatusohtlik keskkond. Tolmu tsoon 20, tsoon 21 ja tsoon 22.)
Sobib temperatuuriklassile: T1 ~ T6.
Põhiklahvistikul on 15 nuppu (0-9,*,#,Kordusvalimine,Vaigistamine,Viimase numbri kordusvalimine) (Täielikult programmeeritav ilmastikukindel klahvistik, mis on mõeldud kasutamiseks kinnastega)
Mürasummutava mikrofoniga telefon tõhusaks suhtlemiseks mürarikastest kohtadest
(Soomustatud SS-nöör talub karmi töötlemist, musta lokkis nööri jaoks valikuline)
Hermeetiliselt suletud mitte-kontaktne konksutundlik lüliti suurendab süsteemi töökindlust
Helina helirõhu tase Umbes . 90 dB(A) 1 m kaugusel
Paigaldamine: seinale/sambale/konstruktsioonile
★ Majaka ja helisignaali väline toiteallikas
★ Majakas vilgub, kui saabub kõne
★ Standardne analoog- või VoIP/SIP plahvatuskindel{0}}- ja ilmastikukindel telefon
★ Automaatse-vastamisfestiooniga vabastage joon automaatselt-, kui teine pool joone ära lõikab

Rakendused ja projekti kuvamine
Atex Anti{0}}Plahvatuskindel hädaabitelefon
Telefonituledega tuletõrjujate telefoni kasutatakse laialdaselt naftauuringutes, nafta- ja gaasitehastes, sõjaväe-, keemia- ja naftakeemiatehastes, rafineerimistehastes, kaevandustes, nafta rafineerimisel, avamere- ja maismaaplatvormidel, elektritootmisrajatistes, reoveepuhastites, teraviljahoidlates ja muudes ohtlikes tööstuskeskkondades.

| Ühiku suurus | 204 * 334 * 126 (mm) |
| Karbi suurus | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkematerjalid | Pärlpuuvill, karp |
| Netokaal | 6 kg |
| Brutokaal | 7 kg |

Kuum tags: atex anti-plahvatuskindel hädaabitelefon, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, kaubamärgid, ost, parim, kõrge{1}}kvaliteet, tooted
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

IP67 automaat-valimisega plahvatuskindel VoIP-telefon
-

Tööstuslik plahvatuskindel analoogtelefon JREX106-A01
-

Analoogplahvatuskindel-telefon JREX106-A03
-

Automaatvalimisega tööstuslik plahvatuskindel analoo...
-

Plahvatusvastane telefon koos vilkuri ja valjuhääldi...
-

Tööstusliku plahvatuse{0}}analoogtelefon

